autostany

AutoStany to firma, która zajmuje się importem pojazdów z USA. Nasza pasja do amerykańskich aut zrodziła się z wieloletniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz fascynacji kulturą i stylem życia zza oceanu. Znamy rynek amerykański jak nikt inny i wiemy, jak znaleźć wymarzony samochód w atrakcyjnej cenie.

Naszym celem jest dostarczenie naszym klientom pojazdów wysokiej jakości, spełniających ich oczekiwania i potrzeby. Nie ograniczamy się do żadnej marki czy modelu – oferujemy szeroki wybór aut z USA, od klasyków po nowości, od SUV-ów po sportowe maszyny. Niezależnie od tego, czy szukasz auta do codziennej jazdy, czy chcesz spełnić swoje marzenie o posiadaniu unikalnego egzemplarza, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Zajmujemy się kompleksowym procesem importu aut z USA. Pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiedniego pojazdu, sprawdzamy jego stan techniczny i prawny, załatwiamy wszystkie formalności związane z zakupem, transportem i odprawą celną. Zapewniamy również serwis i naprawę pojazdów w naszym warsztacie oraz pomoc w rejestracji i ubezpieczeniu.

Współpracujemy z renomowanymi domami aukcyjnymi w USA, takimi jak IAAI czy Copart, dzięki czemu mamy dostęp do tysięcy ofert samochodów na sprzedaż. Monitorujemy rynek amerykański na bieżąco i szukamy najlepszych okazji dla naszych klientów. Nie boimy się wyzwań i podejmujemy się sprowadzania nawet najbardziej nietypowych lub uszkodzonych pojazdów.

Jesteśmy profesjonalistami i dbamy o najwyższy poziom obsługi. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, którzy cieszą się swoimi autami z USA. Dołącz do nich i skontaktuj się z nami już dziś. AutoStany to Twój partner w imporcie samochodów z USA.